Ogłoszenie


#1 2008-10-20 15:27:58

za 7 dni ban

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-10-20
Posty: 1
Punktów :   

PLAGIATOWANIE!!!!!!!!!!!!!!!

Witam wszystkich >.>

Wszyscy mogą z nazwy threada domyślić się, o czym będę gadał.
Ofc o najnędzniejszym przejawie netowego pazerstwa, plagiatowaniu.

Ja rozumiem, są lamy i dupy wołowe, które biorą się za robienie brzydkich stron, z paskudnymi skinami, bannerem szkaradnym jak cholera(że już o zasłanianiu przez niego większości informacji nie wspomnę) itepe itede

Robienie forum o DM mając o tym pojęcia tyle, co Doda o śpiewaniu też mi zwisa kalafiorem.

Ale naprawdę, rly wkurza mnie kopiowanie tekstów z CUDZEJ STRONY (adresu nie podam bo jeszcze mnie oskarżycie o reklamowanie "konkurencji", lol). Jeszcze bezwstydnie się do tego przyznajecie ._.

A CZY KTOŚ SIĘ ZAPYTAŁ O ZDANIE? NIE? RLY? TO WTF WY KU*WA ROBICIE?!

Poproszę grzecznie: skasujcie tematy "Zasady"(mój tekst ._. , tylko nazwę z "Zdolności" zmieniliście), "Cywilizacje" (było na mojej stronce dopóki nie zmieniliśmy na lepszą wersję) no i "Karta"(btw brawa dla skilla tego Szobu, że nawet obrazka nie umie wstawić)
O ile skopiowaliście coś jeszcze(nie zagłębiałem się za bardzo w te wasze blubry) to miło by było kasnąć.

Miło by było, gdyby nikt nie kasował tego tematu.
Liczę na odzew sumienia z waszej strony.

Offline

 

#2 2008-10-24 14:42:59

kokoju

Administrator

1969029
Zarejestrowany: 2008-07-28
Posty: 342
Punktów :   -1 

Re: PLAGIATOWANIE!!!!!!!!!!!!!!!

koles możemy se pisać co nam sie podoba  ty  jak ci sie coś nie podoba to dostajesz bana za tydzień. Dlatego za tydzień ponieważ chce byś to przeczytał.Wali mnie to że oni to kopiują skopiowali tylko zasady gry to chyba dozwolone jak ktoś się chce nauczyć grać.

Offline

 

#3 2008-10-27 09:35:28

Bleach Fan

Zaraki Kenpachi

Zarejestrowany: 2008-07-29
Posty: 92
Punktów :   

Re: PLAGIATOWANIE!!!!!!!!!!!!!!!

Zgadzam się z maxmax(za 7dni ban) zwracałem na to uwagę w temacie quiz duelmasters!! Ale nik mnie nie słuchał


http://img362.imageshack.us/img362/7896/090405matrixqa2.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotel spa na weekend w Ciechocinku żłobek sosnowiec cyklinowanie warszawa autokary warszawa wodomierze wrocław cena